BİZ KİMİZ.?

şişli bilgisayar teknik servis
şişli bilgisayar teknik servis

Önemli Not : Web sitemizi ve tasarımını oluşturma tarihimiz 2009’dur. Google’ın bizi oluşturduğu tarihte, ilk sırada olmayı başardık ve sonradan sitemizin tasarımını sıralamamız değişmesin diye güncelleyemedik ve değiştiremedik bu şekilde kaldı.

Bu tarihten itibaren tasarım ve görsellik değişimi değil, işimizi düzgün ve profesyonel yapmaya odaklandık. Yaptığımız işler ve hizmet verdiğimiz 7000’den fazla müşterimiz kurumsallığımız kanıtı olacaktır.

Ertan bilgisayar 2009 yılında küçük ölçekli bir bilgisayar firması olarak zeytinburnu’nda kurulmuştur. Yerinde bilgisayar teknik servis hizmeti  vermek için artık hizmetini Şişli’deki yeni adresine 2009’de taşınmış olup Bundan sonra Şişli,Mecidiyeköy,Zincirlikuyu,Osmanbey,Nişantaşı Semti sakinlerine’de bilgisayar servis hizmeti sağlayacak olan firmamız 2009 senesinde Şişli’de hizmet vermeye başlamıştır. 2009’den itibaren bir çok kurumsal firmanın sorunlarına çözüm bulan Ertan bilgisayar Hala bilgisayar servisi üzerine faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Bir cevap yazın